Kiedy marzenie staje się rzeczywistością.

Całe moje życie czerpałam inspirację z rzeczy, które mnie otaczały. Szukałam najlepszej jakości, wykonując pracę, która jest moją pasją. Po dziesięciu latach profesjonalnej pracy w zawodzie makijażysty, po niezliczonej ilości sesji zdjęciowych, kampanii, pokazów mody, szkoleń postanowiłam zacząć dzielić się moją wiedzą i pasją, zakładając na YouTube kanał 

House Of Makeup Małgorzata Smelcerz.

Po 3,5 roku na kanale YouTube, po ponad 350 filmach nagranych dla moich widzów, po przetestowaniu tysięcy produktów wiem jedno – najlepszą bazą pod makijaż, najlepszym płótnem, ale jednocześnie naszym najlepszym „naturalnym makijażem” jest piękna skóra.

Do tej pory nie znalazłam pielęgnacji idealnej, która łączyłaby w sobie zalety skutecznego, skoncentrowanego, realnego działania na skórę i perfekcyjnej konsystencji, przygotowującej cerę pod makijaż, przedłużającej jednocześnie jego trwałość. Dlatego też postawiłam przed sobą najtrudniejszy jak dotąd cel – postanowiłam stworzyć swoje własne kosmetyki, które sprostają moim i Waszym najwyższym wymaganiom.

Moim marzeniem było to, aby każdy mógł pokochać swoją skórę i cieszyć się nieskazitelnym makijażem – wiem, jak to ważne. Po roku ciężkiej pracy, wielu trudnych decyzji, dbałości o każdy najmniejszy detal mogę powiedzieć jedno – wraz z najlepszymi specjalistami w kraju udało nam się stworzyć nowoczesne formuły pełne silnych składników aktywnych, które działają jak odnowa dla skóry i doskonale przygotowują ją pod makijaż. Wyjątkowość formuł podkreślają piękne opakowania, które są jak małe dzieło sztuki. To wszystko sprawia, że dbałość o naszą jedyną, wyjątkową skórę przestaje być przykrym obowiązkiem, a staje się najprzyjemniejszym elementem w ciągu dnia.

Oto kosmetyki Pariens!

Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby każdy mógł spełnić marzenie o luksusowej pielęgnacji. Zobaczyć, jak naprawdę może zmienić się skóra. A to wszystko bez windowania cen i narzucania ogromnych marży. Otwieramy przed Tobą świat Pariens: piękna skóra to dopiero początek…

Małgorzata Smelcerz-Kubicz